• 11 August 2024

  Street Unity – The Stage 3 | Partnerzy

  Przed Wami szykuje się kolejny event od Street Unity! Mamy przyjemność ogłosić nasze partnerstwo na The Stage 3! Chłopaki szykują dla was masę atrakcji, dużo grubych projektów, wystawcy i foodtrucki. W nawiązaniu do poprzednich edycji nie może zabraknąć driftu. Całość będzie miało miejsce na Torze Krzywa pod Poznaniem, w Osłej.

  ❯Wydarzenie

  Read More

 • 22 June 2024

  Go Skateboarding Day Leszno | Sponsorzy

  Światowy Dzień Deskorolki świętowalismy na skateplazie w Lesznie. Imprezę zorganizował, jak co roku, leszczyński skateshop Przypau.pl. Jak zawsze towarzyszył nam pozytywny klimat, który zawsze można uraczyć na tej imprezie. Cieszymy się, że ponownie mogliśmy być sponsorami i uczestnikami tego eventu!

  ❯Fotorelacja
  ❯Przypau.pl

  Read More

 • 25 May 2024

  Laboratorium | Partnerzy

  Ponownie ekipa RaveLab zgotowała konkretny młyn na scenie w Klubie Mayday w Głogowie. Wyjątkowa sceneria przygotowanej sali muzycznej i umiejętności DJów zapewniły niezapomniane doświadczenie muzyczno-wizualne.

  ❯Fotograf
  ❯Fotorelacja

  Read More

 • 18 May 2024

  Wazyn Jam 2024

  Kolejny rok i kolejna, już trzecia edycja Wazyn Jamu! 18.05.2024 r. ponownie spotykaliśmy się na płycie Głogowskiego skateparku na obiekcie sportowym Chrobry Głogów. Jak co roku, ideą naszej imprezy było wyeksponowanie 4 głównych filarów scalających naszą społeczność, czyli deskorolki, bmx, samochodów i graffiti. Cały dzień opiewał w niepowtarzalny klimat, masę atrakcji, adrenaliny, śmiechu, ale i wysiłku zawodników. Sprawdź relacje klikając poniżej

  ❯Relacja

  Read More

 • 16 March 2024

  Wazyn Car Spot #6

  Nowy rok i wejście w sezon motoryzacyjny w olbrzymim gronie! Były grube projekty, głośne wydechy i uglebione fury, które pokazały kunszt tuningu. Nie zabrakło konkurencji limbo i wydechu, w których mógł sprawdzić się każdy.

  ❯Relacja
  ❯Fotorelacja

  Read More

 • 13 January 2024

  Cho na Techno #3 | Partnerzy

  Na imprezie była mieszanka różnych styli techno w których każdy mógł się odnaleźć, DJ-ie po raz kolejny nie zawiedli, a wasza obecność pod sceną tylko to udowodniła. Dużo mocnych wizualizacji otoczenia podkreśliła tą imprezę i nadała je dodatkowej barwy. Mamy nadzieję, że zdarliście buty i odpoczeliście od życia codziennego!

  Fotorelacja

  Read More

 • 9 December 2023

  Graffiti Jam „Ni ma, że zima!”

  Topka writerów z okolicy pokazała styl i zgrała się kolorystycznie tworząc kolejny dojebany mural zdobiący Głogów. Możecie go podziwiać przy stacji pkp Krzepów.

  Fotorelacja
  Aftermovie

  Read More

 • 7 October 2023

  Wazyn Car Spot #5

  Dzięki za tak ogromne zainteresowanie ostatnim spotem w 2023 roku! Pokazaliście na prawdę grube projekty i mamy nadzieję, że następne imprezy zaprezentują jeszcze wyższy poziom. Każdy kto przyszedł, pomagał, wsparł nas dobrym słowem - dzięki wielki. Każdy z was jest częścią tego kolektywu, a zwiększanie poziomu jakości imprez pokazuje, że chcecie więcej.

  Aftermovie
  Oficjalna fotorelacja

  Read More

 • 9 September 2023

  Charytatywny event deskorolkowy dla JESS – Partnerzy

  Minionej soboty wsparliśmy charytatywny event deskorolkowy organizowany przez PRZYPAU którego celem był szczytny cel niesienia pomocy. Szkielet oraz Jessica toczą walkę z chorobą która przykuła Jess do szpitalnego łóżka. Podczas wydarzenia była prowadzona sprzedaż Ciast oraz książek, przeprowadzona była licytacja fantów, prowadzone były zajęcia dla najmłodszych oraz zorganizowany został pokaz tuningowanych samochodów wszystko to podczas trwających zawodów "game of skate" oraz "wstyd lig" a cały dochód który udało się zebrać przekazany został na walkę z centralną mielinolizą mostu na którą choruje Żona Szkieleta. Jego następstwem jest niedowład czterokończynowy oraz uszkodzenie aparatu mowy. Dlatego z całego serca zachęcamy do wpłat na zbiórkę umożliwiającą rehabilitacje.

  Link do zbiórki

  Read More

 • 19 August 2023

  Drumcing #2 – Partnerzy

  Kolejna edycja muzycznego pierdolnięcia w klimatach Drum&Bass tego lata w wykonaniu RaveLab we współpracy z Mayday Głogów. Dzięki za dużo skakania, zabawy i przede wszystkim rozbujania tego smutnego miasta. Kolektyw RaveLab nie zawodzi i udowadnia to po raz kolejny. Z naszej strony mogliście zobaczyć rząd dobrych furek które dodały tylko pikanterii całemu wydarzeniu. Koniecznie sprawdźcie fotorelacje i zobaczenia na następnych edycjach!

  Fotorelacja

  Read More

 NADCHODZĄCE WYDARZENIE 

street unity, the stage 3, Tor Krzywa, wazyn kolektiv, wazyn